Aktuality GCB

PRVNÍ TURNAJ ZE SÉRIE EKLEKTIK

Nedělní klubové turnaje letošní sezony dostanou nový náboj. V každém turnaji budou vyhodnoceni nejlepší tři hráči v každé kategorii - tak jak to bylo doposud. Novinkou je celosezónní formát „EKLEKTIK": Všech pět turnajů se odehraje na kombinaci Kamenná – Dřevěná. Do celosezónní klasifikace se každému hráči na každé jamce započítá nejlepší výsledek, kterého na jamce dosáhne. Pro příklad: Hráč odehraje tři z pěti turnajů. Na první jamce zahraje v jednotlivých turnajích výsledky 7, 5 a 6. Do formátu eklektik mu bude započítán výsledek 5. Takto se bude postupovat na všech 18-ti jamkách. Tím vznikne skórkarta s osmnácti nejlepšími výsledky, nejúspěšnější hráči budou oceněni.
Více odehraných turnajů = větší šance na lepší výsledek.

První turnaj se koná 16.4. Letáček turnaje, způsob přihlášení najdete v Klubových akcích (odkaz vpravo na této stránce).

MIZUNO GOLF TOUR začíná už 6.4. na Kaskádě!

Zveme Vás na zahajovací turnaj Mizuno Golf Tour 2017. V celoroční soutěži hrajeme o golfové hole Mizuno a další ceny na každém turnaji. Přijďte si otestovat formu na první turnaj na Kaskádě, v prvním turnaji hrajeme o dvojnásobný počet bodů, vyhlašujeme i kategorii nejlepší žena.

Registrace na serveru ČGF...Těšíme se na Vás!

Otevření DR v Žabovřeskách

Od soboty 1. dubna je opět v provozu Driving range v Žabovřeskách.
Upozorňujeme členy GKBZA, že vstup na DR mají zdarma až po zaplacení ročních příspěvků. Platby, prosím, provádějte na č.ú. 180772891/ 0300, v.s. členské číslo, možnost úhrady i v hotovosti na recepci.
Informace o DR Žabovřesky a z Golfového klubu Brno Žabovřesky najdete na stránce www.golfbrno.cz/dr-zabovresky, další novinky také na www.facebook.com/zabovresky.cz.

ZMĚNA HRANÉ KOMBINACE HŘIŠTĚ

O víkendu 25.-26.3. si můžete zahrát 18 jamek na jiných kombinacích devítek, než doposud. Od začátku dubna se již budou hrané kombinace měnit každý den. Podrobnosti najdete na resortním webu...


slidersub