Aktuality GCB

Výsledky eklektiku GCB 2018

Tak jako v loňském roce i letos se klasické nedělní klubové turnaje, hrané na rány (stableford), započítávaly do celoroční soutěže EKLEKTIK (součet všech nejlepších výsledků dosažených na jednotlivých jamkách). Vítězem se stal Martin Veselý, kterému se podařilo dosáhnout výsledku 67 ran (-5).
Pan Veselý obdrží dárkový poukaz pro 2 osoby do resortu Český Krumlov na víkendový pobyt. Gratulujeme!
Celkové pořadí eklektiku najdete zde...

O putovní pohár Moravy – turnaj moravských TCM

V sobotu 6.10. se na Kaskádu sjelo 9 moravských klubů, majících status Tréninkových center mládeže (TCM), aby zde svedly souboj O putovní pohár Moravy. Již 12. ročník se poprvé konal na Kaskádě, když předchozích 11. klání se odehrálo na hřišti v Kořenci. Turnaj je soubojem osmičlenných družstev, kdy každé TCM zastupují 2 hráči v kategoriích do 12, 14, 16 a 18 let. Naše družstvo obhajovalo loňské prvenství a po velkém boji nakonec pohár zůstal na Kaskádě, když druhý Beskydský GK naši mladí hráči porazili o pouhé 2 rány. Na třetím místě skončilo se ztrátou 12 ran družstvo GC Austerlitz.

Celý článek s fotografiemi najdete na stránce: sportovni-cinnost/tcm-junior-golf-academy

Finálový turnaj Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX!

Příští sobotu se uskuteční poslední turnaj letošního ročníku oblíbené dětské túry. Pořadí na předních příčkách je ve většině kategorií velmi vyrovnané, a tak lze očekávat zápolení o každý bodík.

Průběžné pořadí najdete na facebookové stránce Kaskáda Golf Academy a na nástěnce na driving range. Hrát se bude samozřejmě také o poháry a krásné věcné ceny od hlavního sponzora, společnosti UAX!. Navíc pro Vás máme nachystáno překvapení ve spolupráci s US Kids, ale bližší informace zatím neprozradíme.

Přihlásit se můžete zde, nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Letošní klubová mistrovství jsou minulostí

Víkend 15.-16.9. byl ve znamení klubových mistrovství. Nejinak tomu bylo i na Kaskádě. V hlavních kategoriích zvítězili Filip JAKUBČÍK a Tatiana BOHÁČOVÁ, druhá místa patřila Jonáši Vokřálovi a Elišce Mechlové, třetí skončili David Michek a Tereza Zavřelová. Ve vedlejších kategoriích mid-amatérů se z prvenství radovali Jonáš Vokřál a Renáta Vimrová. Kompletní přehled výsledků najdete zde...
V rámci mistrovství byla vyhlášena i letošní jamkovka, kterou ovládl Ondřej SYMERSKÝ po vítězství nad Markem Kočicou (2 up). Konečný pavouk jamkovky je k nahlédnutí zde...