Aktuality GCB

TATRY MOUNTAIN RESORTS - NOVÝ NÁJEMCE RESORTU

Vážení členové golfového klubu. 

Dovolte mi, abych Vás pozdravil v prvních dnech nového roku a popřál Vám mnoho štěstí a úspěchů a to jak v osobním, tak i v golfovém životě. 
Současně rád využívám této příležitosti, abych Vám sdělil důležitou zprávu, která určitě pozitivně poznamená Vaše golfové počínání na Kaskádě na dlouho let dopředu. 

Po krátkých, ale velice intenzivních jednáních se v závěru loňského roku vedení Golf Brno a. s. dohodlo s vedením Tatry Mountain Resorts a. s. na dlouhodobém pronájmu části rezortu tzv. hospitality tj. restaurace, hotel, kongres. Golfovou část jsme se dohodli po dobu prvních dvou let provozovat společně. 
Připojujeme se tak ke golfovému resortu Ostravice, kde TMR působí již od 1.11. loňského roku. 
Připravujeme pro Vás řadu novinek do nové sezóny, ale dejte nám teď trochu času na to, abychom se v průběhu ledna soustředili na nezbytné procedurální aspekty našich dohod a po jejich naplnění, Vás o nich budeme s dostatečným předstihem informovat. 
Tisková zpráva Tatry mountain resorts, a.s

I nadále máte pro zimní sezónu k dispozici, v případě příznivého počasí, devítku železná a akademii. Pevně věřím, že od cca půlky ledna po námi nezaviněném zpoždění (krásná výstava části Slovanské epopeje Alfonse Muchy) opět otevřeme Indoor v pavilónu H na výstavišti. 

Přeji Vám všem šťastné vykročení do nového golfového roku :))

Vladimír Plašil, předseda představenstva Golf Brno a. s.

UZAVÍRKA RESORTU PŘES SVÁTKY!

Upozorňujeme na uzavření provozu na Kaskádě přes vánoční svátky od 20. 12. 2018 (od 15:00 hod.), znovu otevíráme 14. 1. 2019 od 7:00.

V období uzavírky můžete jít hrát golf, žádáme však o dodržování níže uvedených pravidel:
• Hraje se pouze na Železné devítce na zimní greeny, sledujte prosím pozici vlaječky.
• Dřevěná i Kamenná devítka jsou uzavřeny.
• Tee time v době svátků není potřeba rezervovat a nečlenové klubu green fee neplatí.
• Dodržujte, prosím, odstupy mezi flajty cca 10 minut domluvou mezi hráči.
• V případě námrazy je hra ZAKÁZÁNA!
• Žádáme majitele klecí v Bagárně, aby si své vybavení vystěhovali před uzavírkou, do 14. ledna se ke svým věcem nedostanou.
• Driving range bude uzavřen.

NOVÉ DOKUMENTY NA STRÁNCE SENIORŮ

Na stránce seniorů GCB najdete nově předběžné kalendáře RSTM a ČSGA pro rok 2019. Dále zde jsou kompletní výsledky turnajů Série MASTER SENIOR GOLF 65+ za rok 2018.

UPOZORNĚNÍ NA UZAVÍRKU RESORTU

Upozorňujeme členy i ostatní návštěvníky Kaskády, že v pondělí 17. prosince od 15:00 do úterý 18. prosince do 11:00 bude resort z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.


slidersub