Aktuality GCB

Titleist Thursdays na Kaskádě

Už v loňském roce měli návštěvníci resortu možnost využít fittingového projektu s názvem Titleist Thursdays. A jelikož se tato akce osvědčila, můžete se na ni těšit i letos! Zbývají ještě 3 termíny na Kaskádě, kde se na Vás na driving rangi bude těšit Ondřej Žatečka a Lukáš Horák. U těchto dvou zkušených fittérů si můžete zcela zdarma vyzkoušet širokou produktovou škálu holí společnosti Titleist. Po analýze Vašeho švihu a stanovení ideálních parametrů Vašich holí do několika dnů obdržíte cenovou nabídku s možností objednávky. Pokud chcete mít jistotu svého času, rezervujte si jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 734 418 880.
Zbývající termíny určené pro Kaskádu (vždy od 12:00 do 18:00): 24. 5., 7. 6. a 21. 6.
Otevřít leták akce...

DĚTSKÝ DEN V ŽABOVŘESKÁCH 2. ČERVNA

V sobotu 2. června pro vás pořádáme Dětský den v Žabovřeskách. Na Driving range na Veslařské 25 pro vás a vaše děti bude od 10 do 14 hodin připraven golfový program se stanovišti, kde si děti mohou splnit úkoly a všechny dostanou malý dáreček. Dětem i dospělým se budou věnovat naši profesionální trenéři z Kaskáda Golf Academy. Těšit se můžete i na skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin na ukázky práce psovodů MP Brno.

MISTROVSTVÍ KLUBU VE HŘE NA JAMKY

Do pondělí 30. 4. 2018 do 12:00 hodin máte možnost přihlášení do letošní klubové jamkovky. Přihlásit se můžete zde, či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Bližší informace najdete v propozicích v příloze turnaje.

KLUBOVÉ TURNAJE - PŘIHLÁŠENÍ

Od dubna se můžete na klubové turnaje přihlašovat přes stránku klubove-souteze, kde se proklikem přes název turnaje dostanete přímo na stránku serveru ČGF pro přihlášení do turnaje.
Můžete se tak třeba přihlásit i na první letošní klubový turnaj tuto neděli 8.4. – Praporkový na 9 jamek.
Sezona startuje – těšíme se na Vás (nejen) na klubových turnajích!


slidersub