Aktuality GCB

PROVOZ HŘIŠTĚ

Otevřená je devítka Železná na zimních greenech a Akademie.
Bohužel současné oteplení je příliš krátkodobé, rozmrzla jen malá část půdy na povrchu hřiště, proto nemůžeme přejít na "letní" provoz. Předpověď počasí na další dny neslibuje posun k jarním teplotám, ale návrat zimy.
Otevření dalších devítek (Kamenné a Dřevěné) a přechod na letní greeny závisí pouze a jenom na počasí. Vzhledem k očekávanému několikadennímu ochlazení, kdy teploty budou výrazně pod nulou, to tedy bohužel ještě tento víkend 17. a 18. 3. nebude. Ujišťujeme vás však, že předpověď bedlivě sledujeme.
Děkujeme za pochopení a dodržování pravidel.

Driving range je aktuálně otevřen, v provozu je vydavač míčů u klubovny. Vydavač u lesa zůstává až do odvolání z technických důvodů vypnutý.

VYDÁVÁNÍ ČLENSKÝCH KARET ČGF

Členské karty ČGF se budou vydávat na recepci resortu od úterý 20. 3. Vouchery na hru pro hosta člena se letos budou uplatňovat elektronicky. Každý člen (mimo studentských a juniorských členství), který v řádném termínu do konce ledna uhradil členský příspěvek dostává od resortu k dispozici 3 vouchery pro hosta - 1 x 18 jamek a 2 x 9 jamek (vouchery lze uplatnit v libovolné kombinaci, tedy např. 18+9 nebo 9+9). Odbavení bude probíhat stejně jako dosud – před hrou nahlásíte na recepci svého hosta, který půjde s vámi ve flajtu.

UKONČENÍ SEZÓNY V INDOORU, OTEVŘENÍ DR ŽABOVŘESKY

Od pondělí 12. 3. 2018 se stěhuje provoz z indoorové haly. Předpokládané otevření DRIVING RANGE ŽABOVŘESKY se posouvá na pátek 30. 3. Upozorňujeme členy GKBZA, že vstup na DR mají zdarma až po zaplacení ročních příspěvků. Platby, prosím, provádějte na č.ú. 180772891/0300, v.s. členské číslo, možnost úhrady i v hotovosti na recepci. Aktuální novinky můžete sledovat také na FB.

VALNÁ HROMADA GCB

V pondělí 19. února se na Kaskádě uskutečnila řádná Valná hromada klubu. Jednání se zúčastnilo asi 65 členů klubu. Po úvodním vystoupení ředitelky resortu Evy Možné vyslechli přítomní zprávu prezidenta klubu Juraje Wernera, zprávu o sportovní činnosti mládeže, dospělých i seniorů a rovněž zprávy o činnosti Správní rady, stavu majetku, čerpání rozpočtu za loňský rok a návrhu rozpočtu na ten letošní. Všechny předložené účetní dokumenty byly následně schváleny.


slidersub