Aktuality GCB

Letošní klubová mistrovství jsou minulostí

Víkend 15.-16.9. byl ve znamení klubových mistrovství. Nejinak tomu bylo i na Kaskádě. V hlavních kategoriích zvítězili Filip JAKUBČÍK a Tatiana BOHÁČOVÁ, druhá místa patřila Jonáši Vokřálovi a Elišce Mechlové, třetí skončili David Michek a Tereza Zavřelová. Ve vedlejších kategoriích mid-amatérů se z prvenství radovali Jonáš Vokřál a Renáta Vimrová. Kompletní přehled výsledků najdete zde...
V rámci mistrovství byla vyhlášena i letošní jamkovka, kterou ovládl Ondřej SYMERSKÝ po vítězství nad Markem Kočicou (2 up). Konečný pavouk jamkovky je k nahlédnutí zde...
Všem vítězům gratulujeme!

MEMORIÁL MILANA MOUČKY A JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ KLUBU

Sobota 1. září patřila 2. ročníku Memoriálu Milana Moučky - mládežnického regionálního turnaje. I přes nepřízeň počasí se zúčastnilo celkem 41 dětí. Turnaj byl současně i juniorským mistrovstvím klubu.
V kategorii mladších žáků a žákyň do 12 let se celkovým vítězem stal Ondřej Šustek (78 ran) až díky úspěšné rozehrávce s Adélou Tarantovou.
Mezi staršími žáky a žákyněmi dominoval Petr Pololáník výkonem 79 ran.
Kategorie kadetů a kadetek měla vítěze Jeffa Choie z Čeladné (78 ran), druhý skončil domácí Vilém Panuš, který se tak stal mistrem klubu v této kategorii.
Ve společné vedlejší kategorii HCP nad 28 si nejlépe vedl Eda Moučka s výkonem 52 stb bodů.

Gratulujeme vítězům a novým mistrům klubu!

PODZIMNÍ MISTROVSTVÍ KLUBŮ NA RÁNY

Blíží se tradiční termíny klubových mistrovských turnajů na rány.
Jako první se odehraje v sobotu 1.9. juniorské mistrovství klubu, které je součástí regionálního (žebříčkového) turnaje mládeže – Memoriálu Milana Moučky. Přihlásit na turnaj se mohou naši mladí hráči zde
Mistrovství Golf Clubu Brno na rány má v kalendáři víkendový termín 15.-16.9. a přihlášení je možné přes server ČGF
Jako poslední se odehraje seniorské mistrovství klubu a to v pátek 5.10. – senioři a seniorky se mohou přihlašovat zde
Mistrovství Golfového klubu Brno Žabovřesky se letos koná již v neděli 2.9. – přihlášení zde.

3. turnaj série Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX!

Vážení rodiče,
tuto neděli 5. srpna se můžou Vaše děti zúčastnit prázdninového turnaje seriálu Kids Golf Tour Kaskáda presented by UAX! Opět budeme soutěžit o krásné poháry, věcné ceny a důležité body do celkového hodnocení túry, která se v neděli dostane do své druhé poloviny. Registrovat své ratolesti do turnaje můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Bližší informace k turnaji naleznete zde...