Aktuality GCB

EUROPEAN BOYS' TEAM CHAMPIONSHIP 2018

Od 8. do 14. července se na Kaskádě odehraje letošní nejvýznamnější golfová událost v České republice – Mistrovství Evropy družstev chlapců do 18 let. K vidění bude špičkový golf v podání těch nejlepších amatérských hráčů z Evropy. Mezi družstvy nebude chybět ani výběr České republiky.
Přijďte podpořit naše hráče a užít si skvělý golf!
Program Mistrovství Evropy:
8. - 9. 7. - dvě tréninková kola
10. - 11. 7. - dvě kvalifikační kola na rány
12. - 14. 7. - jamková hra (2 skupiny po 8 týmech)

Průběžné pořadí klubového eklektiku

Výsledky klubového eklektiku po 4 odehraných nedělních klubových turnajích najdete zde...
Do konce roku se budou započítávat ještě turnaje 12.8. a 7.10.

RSTM má odehráno již 10 kol

Regionální seniorská tour Morava 2018 má odehráno již 10 kol - poslední kolo se hrálo 18.6. v Olomouci. Výsledky jednotlivých turnajů i celkové průběžné výsledky najdete na stránce seniorů GCB...

Extraliga družstev mužů a žen

Uplynulý víkend se na hřišti Mnich u Nové Bystřice odehrálo první dvoukolo extraligy družstev mužů a žen.
V soutěži startují obě naše družstva. Muži si vedli velmi dobře a po úvodních kolech jsou na děleném třetím místě o 16 ran za vedoucím týmem z Dýšiny a jen 6 ran za druhými Šilheřovicemi. Nejlepšího výsledku dosáhl v prvním kole Adam Bruzl – 69 ran (-4). Družstvo startovalo ve složení A. Bruzl, D. Jízdný, M. Kočica, V. Kotrbáček, S. Nestrašil ml., Z. Polišenský a J. Staněk. Kapitánem je Milan Mojžíš.

Ženám se první dvoukolo příliš nepovedlo a jsou zatím na 10. místě. Na postupové 8. místo, zaručující play-off, však ztrácejí pouhých 8 ran. Nejlépe zahrála po oba dny Karolína Stará, která přinesla 78, resp. 79 ran. Ženy hrály ve složení M. Červinková, K. Karásková, E. Mechlová, M. Petrlová a K. Stará. Kapitánem družstva je Václav Starý.

Druhé dvoukolo extraligy je na pořadu 28.-29.7. na Ostravici.


slidersub