Aktuality GCB

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, DR ŽABOVŘESKY, 26.8. / 10-14 hod.

V sobotu 26.8. od 10 h Vás zveme na Den otevřených dveří na driving range v Žabovřeskách.
Program pro děti, dospělé, golfisty i negolfisty! Podrobnosti v letáku...

FEEL FIT ODPOLEDNE 24.9.2017 na KASKÁDĚ

Rádi bychom Vás pozvali na druhé Feel Fit odpoledne, které proběhne na Kaskádě 24. září. Pojďme si opět zpříjemnit nedělní den, protáhnout naše těla, užít si pobyt ve wellness a nasát klidnou atmosféru Resortu Kaskáda.
Těšit se můžete na 2 lekce body & mind, tedy lekce, které prospívají nejen našemu tělu, ale také mysli. A dvouhodinový pobyt ve wellness centru s bazénem, finskou, parní saunou a whirlpoolem. Cena je 450 Kč.
Program a další informace najdete zde...

CELOROČNÍ DĚTSKÉ GOLFOVÉ KURZY

Rádi bychom Vám nabídli kurzy pro děti, které probíhají celoročně na Kaskádě, nebo na Driving Range v Žabovřeskách, v zimním období potom v hale na brněnském výstavišti.
Kaskáda golf academy je největší golfovou akademií pro děti v České republice. Věnujeme se dětem od útlého věku až po vrcholový golf na mezinárodní úrovni. V našem týmu trénují profesionální golfoví trenéři spolu s předním českým kondičním trenérem. Pokud bude Vaše dítě šikovné, může se dostat do reprezentace Golf Clubu Brno, či Střediska vrcholového golfu na Kaskádě.
Více informací ke golfové akademii, včetně rozpisu tréninků na sezonu září 2017 – červen 2018 k nahlédnutí zde.

Seniorské turnaje - výsledky

Na stránce seniorů GCB najdete nově také výsledky turnaje Master Senior Golf 65+ a pavouka s průběžnými výsledky Mistrovství seniorů GCB ve hře na jamky 2017. • A dále také výsledky soutěže Region Senior Tour Morava 2017, která má za sebou již 13 kol.


slidersub