Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

ZVĚŘINOVÉ MENU

Zveme Vás do restaurace Kaskáda. Na adventní víkendy jsme připravili speciální Zvěřinové menu...

UZAVŘENÍ DŘEVĚNÉ DEVÍTKY

Od soboty 1. prosince bude uzavřená Dřevěná devítka. V provozu zůstává Železná devítka, aktuálně se hrou na zimní greeny. Hrací časy můžete rezervovat pouze přes recepci (tel. 731 530 679).

NYNÍ HRAJEME NA ZIMNÍ GREENY

Upozorňujeme hráče, že jsme se opět vrátili ke hře na zimní greeny. Vzhledem k předpovědi počasí to asi bude platit až do konce týdne.

AKTUÁLNÍ INFORMACE Z HŘIŠTĚ

• ZIMNÍ CENY NA GREEN FEE 
Od 19.11. platí ceny na green fee ve výši: 18j./9j./Akademie - 800,- / 500,- / 300,- Kč.

• BUGGY (eCarts) PŘES ZIMU NEPŮJČUJEME 

Upozorňujeme všechny hráče, že eCarts již byly uskladněny na zimu a není je možné půjčit.
 

• UZAVŘENÍ KAMENNÉ DEVÍTKY, HRA Z TRÁVY NA DR 
Na zimu je uzavřená Kamenná devítka, kde začaly probíhat rozsáhlejší údržbářské práce. Železná a Dřevěná devítka zůstává otevřena (Dřevěná do konce listopadu). Také jsou uzavřeny travnaté plochy na driving range, odpalování bude povoleno pouze z podložek. Přestože na listopad je nadprůměrně teplo, tráva už neroste tak rychle a není možné obnovit vysekané drny. 

GOLFOVÝ POBYT V TURECKÉM BELEKU

Na letošní zimní sezónu jsme si pro Vás připravili nabídku golfového pobytu ve spolupráci s CK Golf Planet. Jako destinaci jsme vybrali pětihvězdičkový resort Sirene Golf Hotel v tureckém Beleku, a to v termínu 9. – 23. 2. 2019. Pobyt proběhne za účasti Martina Laimara a Lucie Hinnerové. CENA: 39 950 Kč/osoba. 

Výše uvedená cena zahrnuje ubytování (14 nocí) ve standardním dvoulůžkovém pokoji s all inclusive, 11x green fee (5x Pasha, 6x Sultan), garantované hrací časy, neomezené množství míčů na driving range, vyčleněné plochy pro trénink, VIP zpáteční letištní transfer a zpáteční transfery hotel – golfová hřiště, asistenci na letišti zástupce partnerské CK, povinné pojištění CK proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb. 

Navíc se nám podařilo zajistit zvýhodněné ceny letenek z Vídně a Prahy. V přiložené nabídce najdete také variantu pro doprovod-negolfistu.
Veškeré své dotazy a přihlášky směřujte na tomas.kroupa@golfbrno.cz.

AKCE NA KASKÁDĚ

ZIMNÍ WELLNESS PERMANENTKA

Naše nová zimní wellness permanentka nabízí v dopoledních hodinách bazén s protiproudem a v odpoledních hodinách relaxaci v parní či finské sauně. Platnost má do 31.3.2019 a zakoupit si ji můžete na hotelové recepci za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč. Přijďte si k nám neomezeně relaxovat.


NEPŘEHLÉDNĚTE!

Hledáte místo pro svůj vánoční večírek?

Hledáte místo pro svůj vánoční večírek? Chcete něco jiného než klasickou restauraci? Přijďte k nám na golf, můžeme vám nabídnout rozmanité prostory s krásným výhledem:
- velký kongresový sál pro 120 osob
- salónek Cadentes pro 35 osob
- útulnou klubovnu s krbem pro 20 osob
- degustaci v rustikálním sklípku
- ubytování pro 120 osob
 
Na přání vám zajistíme doprovodné aktivity. Při včasné rezervaci sleva 20 % na ubytování.

Těšíme se na Vás!!!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...