Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

NOVINKY - AKTUALITY Z RESORTU

6th European Olympic Hopes Trophy 2018 na Kaskádě

Stejně jako v minulém roce hostí Kaskáda mezinárodní turnaj olympijských nadějí. Turnaje se účastní 11 týmů mladých golfistů ze 6 zemí. Od 16. do 21. dubna je rezervována Železná-Dřevěná pro tento turnaj (16. a 17. cvičná kola, od 18. tři kola soutěže).
Pokud si chcete rezervovat v tyto dny hrací čas, je to možné, ale pouze na devítku Kamennou.

Informace z turnaje EOHT 2018 včetně výsledků a fotogalerií najdete na oficiální stránce EOHT zde...

ROČNÍ PRONÁJEM BUGGY

V pátek (6.4.) budou převezeny elektrické vozíky z místa, kde přes zimu odpočívaly, zpět na Kaskádu a budete tak mít možnost si je půjčovat.

Rezervace budou možné provádět přes recepci, stejně jako jejich roční předplatné.

ZPRÁVY ZE HŘIŠTĚ

Ve čtvrtek 5. dubna otevíráme cvičné plochy (chipping, putting, driving range) u lesa. I nadále platí ZÁKAZ HRY Z TRÁVY ve všech prostorech driving range.

Mezi odpalištěm 7 Kamenné a 4 Železné probíhá stavba nového WC. Prosíme omluvte hluk způsobený stavebními pracemi. WC v uvedené lokalitě bude zprovozněno v druhé polovině dubna. WC v prostoru odpaliště 5 Dřevěná/2 Kamenná a WC na driving range otevřeme v sobotu 7. dubna.

ON-LINE REZERVACE HRACÍCH ČASŮ

S přechodem na běžný (letní) režim hřiště, kdy se pravidelně střídají hrací kombinace všech tří devítek, byly také otevřeny on-line rezervace hracích časů přes server teetime.cz. Hranou kombinaci pro každý den na celý měsíc dopředu najdete na stránce golf/teetimes...

JARNÍ GOLFOVÉ KURZY PRO DĚTI

Máme skvělou zprávu, otvíráme jarní golfový kurz pro děti, začátečníky od 5 do 15 let.
Začínáme 11. dubna, trénujeme 10x60 min. a zapůjčíme Vám i golfové vybavení!
 
Trénujeme ve středu 16:00 – 17:00 na městském odpališti v Brně-Žabovřeskách (mladší děti) a  od 17:00 – 18:00 v Golf resortu Kaskáda (starší děti).
 
Cena tohoto jarního kurzu je 2 800,- Kč.
Více informací a kontakt pro přihlášení: Tomáš Kroupa, mail tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel. 734 418 880, 541 511 704
Informační letáček...

GOLF MARATHON CHARITY 2018 v pátek 4. května

V pátek 4. května proběhne jedinečný turnaj dvojic na 42 jamek, svoji dvojici můžete přihlásit co nejdříve. Po úspěchu předchozích ročníků je velké očekávání, co si organizátoři nadačního turnaje GOLF MARATHON CHARITY připravili pro tento rok.
Běžci mají 42 km, golfisté 42 jamek. GOLF MARATHON na Kaskádě hrají dva hráči jedním míčem na 42 jamek v jeden den. Přihlaste svoji dvojici, reprezentovat můžete dokonce i svoji firmu!
Motorky, vrtulník, auta na hřišti, to vše se stalo při tomto velmi originálním turnaji již standardem, letos bude navíc obohaceno i horkovzdušným balónem. Turnaj a jeho partneři chtějí touto cestou co nejlépe zviditelnit a ocenit vytrvalý boj nadací v oblasti prevence zdraví Ruce na prsa a STK pro chlapy.
Petr Koukal a Jiří Kastner jsou zakladatelé této myšlenky a těšíme se, že je letos podpoří svou účastí i manželky. Gábina Koukalová bude navíc v rámci turnaje prezentovat a podepisovat svou novou knihu. A to už samo o sobě je dost důvodů k výkonu a hře na 42 jamek.
Podržte nadace v jejich úsilí a vytrvalosti, staňte se součástí jedinečného turnaje GOLF MARATHON CHARITY.
Více informací včetně přihlášek najdete na www.ceskaasociace.cz/akce/golf-marathon-team-maraton.

AKCE NA KASKÁDĚ

LETNÍ GOLFOVÉ KEMPY 2018

Naše golfová akademie Kaskáda Golf Academy připravila 6 letních golfových kempů pro děti. V nabídce jsou jak příměstské, tak i pobytové varianty kempu, a to pro začátečníky, pokročilé i sportovní mladé golfisty.
 
Všechny golfové kempy vedou profesionální golfoví trenéři z naší akademie, kteří jsou navíc certifikováni i mezinárodní akademií TPI (Titleist Performance Institute) se specializací na mládež- juniory.
 
Přihlašovat se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, +420 541 511 704.


NEPŘEHLÉDNĚTE!

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme kolegu do našeho týmu na pozici RECEPČNÍ. Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště 2016. 
web WGA...

OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE pro Kaskádu

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Více informací o ocenění najdete zde...