Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

AKTUALITY Z RESORTU

AKTUÁLNÍ PROVOZ RESORTU

Info 13.1.2016:

O víkendu bude již resort otevřen v omezeném režimu od 9:00 – 16:00 hod. Návštěvníkům – lyžařům budou nabídnuty teplé nápoje a polévka.

Stopy pro běžkování jsou v přípravné fázi. Na hřišti leží pouze 15 cm sněhu, stav pro běžkování není zatím ideální. Očekáváme další sněžení.

Nedočkavé běžkaře prosíme, aby se drželi v předpřipravených pásech na hřišti Dřevěná.

Děkujeme za ohleduplnost ke hřišti.

Od pondělí 16.1. je Golf resort Kaskáda již v plném provozu.

FEEL FIT - aktivní odpoledne 28.1.

V rámci projektu Ladies Ladies jsme pro Vás připravili aktivní odpoledne na Kaskádě. Čas strávíte v příjemném prostředí Golfového resortu Kaskáda s aktivním programem pod vedením instruktorky Michaely Pospíšilové.

Pro všechny milovnice zdravého pohybu, pro ty, které se po Vánocích chtějí zbavit nějakého toho kila navíc, nebo jen chtějí strávit den trošku jinak.

Program odpoledne zde...

Zakoupení vstupenky na aktivní odpoledne možné na našem eShopu  nebo na recepci resortu (od 15. 1. 2017).

Počet míst omezen!

SLEVA NA SEZONNÍ VSTUP DO INDOORU

Ode dneška (6. ledna) můžete v indooru na BVV zakoupit vstup do konce zimní sezóny (do konce března) za výprodejovou cenu. Člen GCB a GKBŽA za 2.000 Kč, nečlen za 2.500 Kč.

GOLFOVÝ PLES

Rádi bychom Vás pozvali na Golfový ples, jehož 4. ročník proběhne v pátek 13. ledna v brněnském hotelu Voroněž. Moderátorem večera bude Vlastík Štefl, v programu vystoupí Petr Gazdík a další hvězdy MDB, speciálním hostem je Monika Absolonová. Hrát bude Golfband Brno, jazzová kapela a Pangea – The Beatles Revival Band.
 
Vstupenky do hlavního sálu 2 500 Kč / do vedlejšího sálu 2 000 Kč.
 
Objednávky vstupenek a informace:

Miroslav Labuda • 728 535 104 • mirek.labuda@marais.cz
V ceně vstupenky: místenka ke stolu, raut, nápoje (nealko, káva, pivo), program. V průběhu večera patovací soutěž pro ženy, přehlídka firmy Olline a salónu Femms, tombola o hodnotné ceny.

UZAVÍRKA RESORTU PŘES SVÁTKY

Upozorňujeme na uzavření provozu na Kaskádě přes vánoční svátky, od 22. 12. 2016 (od 19:00 hod.) do 15. 1. 2017.
 
V období uzavírky můžete jít hrát golf nebo běžkovat (pakliže počasí dovolí), žádáme však o dodržování výše uvedených pravidel:

• Hraje se na zimní greeny, sledujte prosím pozici vlaječky.
• Dřevěná devítka je uzavřena.
• Tee time v době svátků není potřeba rezervovat a nečlenové klubu green fee neplatí.
• Dodržujte, prosím, odstupy mezi flajty cca 10 minut domluvou mezi hráči.
• Žádáme majitele klecí v "bagárně", aby si své vybavení vystěhovali před uzavírkou, do 16. ledna se ke svým věcem nedostanou.
• Závora při vjezdu do areálu pro běžkaře a golfisty neplatí.
• E-carts (elektrická autíčka) se přes zimu nepůjčují.
• Driving range je otevřený pouze do setmění. 
 
 

UZAVÍRKA INDOORU
 
Indoor bude uzavřen ve dnech 24. - 26. 12. 2016 a 31. 12. 2016 - 1. 1. 2017.

V prostorách pavilonu H na brněnském výstavišti je také stále možné nakoupit golfové oblečení s 50 % slevou.

KGA Indoor golf tour

Během zimního období proběhnou 3 turnaje dětí hrané na simulátoru. V prosinci, lednu a únoru. Do vyhodnocení každého turnaje bude započítán jeden nejlepší výsledek. Za umístění hráč dostane body dle klíče. Hráč může hrát libovolný počet kol. Oficiální termíny budou vypsány na nástěnce na recepci Indooru a zaslány elektronicky.

Propozice k turnajům...

PF 2017


NEPŘEHLÉDNĚTE!

GOLF DIGEST ANKETA ROKU 2016

Sezona se pomalu blíží ke konci a je čas se zamyslet nejen nad svým golfem, ale také nad místy, která jste po celý rok navštěvovali a proč. Pokud se vám na Kaskádě libí, máte možnost hlasovat jak pro hřiště, tak jamku, tréninkové zázemí, cvičné hřiště, restauraci i trenéra roku.
Za vaše hlasy předem děkujeme.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. Hlasování bylo spuštěno 14. března a ukončeno bylo 1. října 2016. Cena byla udělena na základě hlasování profesionálů pracujících v golfovém a turistickém odvětví, profesionálů z médií, hlasovat mohla také veřejnost - golfisté a turisté.

Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště.
World Golf Awards je součást World Travel Awards, která slaví již 23. výročí.

Děkujeme za toto krásné ocenění, kterého si velmi vážíme.
Více informací na http://worldgolfawards.com/award/czech-republic-best-golf-course/2016

KASKÁDA ZÍSKALA OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Tým odborníků z Luxury Travel Guide každým rokem vyhledává ty nejlepší objekty v oblasti cestovního ruchu na světě, které pak získají nominaci. Kaskáda se díky tomu objeví v průvodci Luxury Travel Guide, který je distribuován více jak půl milionu lidí na celém světě. Více informací o ocenění najdete zde...