Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

AKTUALITY Z RESORTU

SOUNDS OF KASKÁDA 2016

Klavírista IVO KAHÁNEK, 18. 8. 2016, 19:00 h
V srpnu se můžete těšit na další z koncertů pořádaných na Kaskádě ve spolupráci s Concentus Moraviae v podání Iva Kahánka - klavíristy patřícího k naší umělecké hudební špičce. Pozvánku na koncert s podrobnějšími informacemi a možnostmi rezervace najdete zde... 

Reciproční slevy na Kaskádě

Aktualizovaný seznam partnerských klubů, kterým poskytuje Golf Resort Kaskáda reciproční slevy na greenfee, najdete hned pod ceníkem golfových služeb ZDE... 

STEAKOVÉ A SALÁTOVÉ MENU

Celé léto, až do 28.8., má restaurace Kaskáda v nabídce STEAKOVÉ A SALÁTOVÉ MENU - neváhejte proto a přijďte ochutnat speciality jako ,,Grilovaná, v hrubozrnné hořčici marinovaná, hovězí žebra bez kosti, Jehněčí medailonky z Bio farmy na tymiánu s pečenými jarními cibulkami, Steak z hovězího pupku s drceným pepřem, Vysoký hovězí roštenec nebo Salát mix gril, Řecký salát s feta sýrem a černými olivami, Tuňákový salát s vejcem" a jiné.  
Steakové a salátové menu 2016...

CZECH PGA Junior Golf Camp, Kaskáda 7. - 12. srpna 2016

Po velmi úspěšném kempu v roce 2015 znovu připravuje Kaskáda spolu s českou PGA výjimečný letní golfový kemp, který je určen mladým talentovaným hráčům do 18-ti let s HCP max.25.
Golfový kemp povedou zkušení trenéři Petr Moučka (trenér RTC ČGF Východ B, Head Pro, TPI certified) a Milan Mojžíš (kondiční trenér ČGF, TPI certified). Kempu se zúčastní též přední čeští profesionální hráči golfu, jmenovitě: Jan Cafourek, Aleš Kořínek, Lukáš Tintěra, Ondřej Lieser. Součástí kempu je i hra v třetím ročníku Turnaje sportovních hvězd, děti si tak budou moci zahrát ve flightech se známými a slavnými sportovci.
Cena kempu je 10 500,- Kč, pro další informace a přihlášení kontaktujte Veroniku Tumovou: veronika.tumova@golfbrno.cz, +420 604 290 817. 
Leták k akci najdete zde.

Nové číslo časopisu Kaskáďan

Nové číslo (v tomto roce již čtvrté) klubového časopisu Kaskáďan s informacemi z klubu i golfového resortu a s dalšími zajímavostmi najdete na stránkách klubu...

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ BUGGY S 50 % SLEVOU

Využijte možnost si předplatit golf buggy do konce sezony, nyní od 1. 7.  s 50 % slevou. Informační leták s cenou... 

KALENDÁŘ AKCÍ

POZVÁNKA NA TURNAJE V SRPNU

• 31. 7. Ladies Cup, klubový turnaj pro dámy
•   6. 8. Let’s golf Classic 2016
  7. 8. Kaskáďan - Foursome, turnajová série dvojic
• 10. 8. HCP středa, hraje se ŽD
• 11. 8. WAGC – otevřená kvalifikace 22. ročníku Amatérského MS
• 21. 8. Nedělní klubový, hraje se KD
• 28. 8. Kaskáďan – Texas Scramble dvojic

GOLFOVÉ KURZY

KURZ POPRVÉ NA GOLFU (DR Žabovřesky)
Pondělí 8. 8.: 16:00 - 17:30 hod.
Cena 400,- Kč / osoba, 2 – 10 účastníků. 

 
Neváhejte a rezervujte si vaše místo v kurzu na tel. čísle 603 450 101.
Podrobnosti ke kurzům najdete zde...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU na rok 2016

Vyzkoušejte si na období jednoho roku život řádného člena v našem golfovém resortu bez vstupního poplatku. Za cenu ročního fee ve výši 21.000 Kč budete čerpat nejenom neomezenou hru v roce 2016, ale též využívat veškeré členské benefity. Více informací najdete v přiloženém letáku zde...

Pro více informací kontaktujte klubového manažera pana Petra Vávrů na tel. + 420 604 280 037 nebo na petr.vavru@golfbrno.cz.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Pro Golf Resort Kaskáda hledáme vhodné kandidáty na pozice: maršál, recepční, pokojská.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.