Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

AKTUALITY Z RESORTU

INDOOR BVV - pavilon H

I v letošním roce Vás opět rádi přivítáme v zimní sezoně na indooru na brněnském výstavišti v pavilonu H. Otevíráme v neděli 6. listopadu.

Otevírací doba indooru je od pondělí do pátku od 9 do 21 hodin, o víkendech a ve svátky od 9 do 20 hodin. 

V hale najdete 14 odpališť pro trénink dlouhé hry, putting green a chiping green pro trénink krátké hry. Na 2 golfových simulátorech FULL SWING si můžete zahrát golf na 60 různých světových hřištích. Další informace, ceník služeb indooru i podmínky vjezdu do areálu najdete na stránce Indooru...
 
Prodej ročních vstupů a vjezdů do areálu BVV byl zahájen na recepci na Kaskádě i na DR Žabovřesky. Rezervace časů hry na simulátorech na telefonním čísle 603 450 101, po otevření haly také přímo na recepci indooru.

POSUN STARTOVNÍCH ČASŮ RANNÍ HRY

Od října se posunují ranní startovní časy na Kaskádě na devítce od 8:05 hod. a na osmnáctce od 9:00 hod. Aerifikace bude probíhat až za 14 dní (17.–19.10.2016), přijďte proto využít skvěle upravené hřiště po finálovém turnaji Czech PGA.

KIDS GOLF TOUR KASKÁDA presented by UAX!

Zveme všechny děti z akademií TPI a JGS, případně školního golfu, na poslední turnaj ze série dětských turnajů Kids Golf Tour Kaskáda. Turnaj se bude konat v sobotu 8. října (postupný start od 9:00 hod.) na hřišti na Kaskádě (devítka Železná + 6ti jamková akademie). Startovné na turnaj je 250 Kč, v ceně startovného je oběd po hře.

 
 
Přihlášení dětí je možné pouze mailem na adrese: petr.vavru@golfbrno.cz.
Pro rychlejší zpracování napište i ročník dítěte.
Uzávěrka přihlášek je v pátek 7.10. v 16 hodin. Startovní listina bude následně zveřejněna na serveru ČGF v příloze turnaje.
Více informací najdete v přiloženém letáku...

SURGAL CLINIC GRANDFINÁLE CZECH PGA TOUR 2016

10. grandfinále na Kaskádě je úspěšně za námi.
V sobotu v 11:40 hod. odstartoval nejlepší flight Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a domácí hráč Petr Gál. Mrůzek brzy srovnal ztrátu jedné jamky a v půlce kola, po devíti jamkách, byli s Matušem největší soupeři na stejném skore -9. Na osmnáctou jamku přicházel Mrůzek s náskokem jedné rány. Matušova rána místo na greenu skončila ve vodě a bylo rozhodnuto. Filip Mrůzek tak zvítězil rozdílem dvou úderů (-13). Matuš skončil na 2. místě se skore -11, třetí místo obsadil Petr Gál (-7).

Vítězem celé Czech PGA Tour 2016 se stal Ondřej Lieser.
Nejlepšími amatéry Grandfinále se stal Vojtěch Kostelka a domácí Eliška Mechlová.

První dvě kola Grandfinále na Kaskádě se počítala jako Mistrovství PGAC na rány. Po dvou kolech byl ve vedení Stanislav Matuš, náleží mu tedy titul Mistr PGAC na rány 2016. Z žen byla nejúspěšnější a titul Mistryně PGAC na rány získala domácí Lucie Hinnerová.

ZVĚŘINOVÉ HODY NA KASKÁDĚ 3.10. - 9.10.2016

V týdnu od 3. do 9.10. 2016 můžete u nás v restauraci Kaskáda ochutnat další ze speciálních nabídek a to "Zvěřinové hody na Kaskádě". Přijďte ochutnat speciality jako Domácí zvěřinová paštika s brusinkami a brandy, omáčkou Cumberland a rozpečeným chlebem, Kančí medailonky s grilovanou paprikou a krémovou polentou, nebo Srnčí plec na smetaně, houskové a karlovarské knedlíky. Ke všem pokrmům nabízíme vybraná vína z vinařství Vinselekt Michlovský. Celý kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Tomáše Koplíka Vás zve na tento gastronomický zážitek.  Zvěřinové hody - menu...

SURGAL CLINIC GRANDFINÁLE CZECH PGA TOUR, 29. 9. - 2. 10. 2016

Vyvrcholení letošní golfové sezóny je jako již tradičně na Kaskádě!

SurGal Clinic Grand Finále Czech PGA Tour 2016 proběhne od 29. září do 2. října 2016.
Profesionálové budou hrát o celkové Prize Money 600.000,- Kč. Ve
 startovním poli nalezneme všechny české špičkové hráče v čele s Filipem Mrůzkem, Stanislavem Matušem, Ondřejem Lieserem, Janem Cafourkem nebo Petrem Gálem.

 
V rámci finálového turnaje se uskuteční Czech PGA Strokeplay Championship, které je kvalifikačním turnajem pro UniCredit PGA Professional Championship of Europe.
V sobotu 1. října proběhne Galavečer SurGal Clinic Grand Finále Czech PGA Tour 2016, kde bude vyhlášen vítěz turnaje, mistr a mistryně ve hře na rány a celkový vítěz Czech PGA Tour 2016.

Během turnaje SurGal Clinic Grand Finále Czech PGA Tour 2016 se odehraje řada doprovodných turnajů pro amatéry, tradiční nedělní PRO-AM a sezonu na Kaskádě zakončí také Czech PGA Senior Tour.

 
Nenechte si ujít tuto výjimečnou a tradiční akci a zúčastněte se také!
Přihlásit se můžete na tyto turnaje:
Čtvrtek 29. 9. 2016 - Turnaj amatérů I. Surgal Clinic Grand finále Czech PGA Tour
Pátek 30. 9. 2016 - Turnaj amatérů II. Surgal Clinic Grand finále Czech PGA Tour
Sobota 1. 10. 2016 - Turnaj Czech PGA Senior Tour
Neděle 2. 10. 2016 - Surgal Clinic Grand finále Czech PGA Tour, Texas scramble 1 PRO + 3 Am

Podrobnosti k celé akci i k jednotlivým turnajům ZDE...

KALENDÁŘ AKCÍ

POSEZÓNNÍ SLEVY V SHOPU

Od 6. října v pro shopu na Kaskádě zahajujeme zimní výprodej obuvi a oblečení z kolekce FootJoy 2016.
Na boty nasazujeme slevu 30 % z uvedených prodejních cen, oblečení pak budete mít možnost zakoupit se slevou 30 %, případně 40 % (pro členy GCB). Souběžně stále probíhají výprodeje skladových zásob oblečení z předešlých let.

GOLFOVÉ KURZY

INTENZIVNÍ VÍKENDOVÝ KURZ (Golf Resort Kaskáda)
Kurz je určen pro mírně pokročilé golfisty se zájmem o intenzivní výuku golfu.
15. – 16. 10. (sobota, neděle, á 3 hod.).
Cena za oba dny dohromady 2 500 Kč/os., minimální počet účastníků v kurzu je 4, maximální 6.
 
Neváhejte a rezervujte si vaše místo v kurzu na tel. čísle 603 450 101.
Podrobnosti ke kurzům najdete zde...

NEPŘEHLÉDNĚTE!

KASKÁDA ZÍSKALA OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Tým odborníků z Luxury Travel Guide každým rokem vyhledává ty nejlepší objekty v oblasti cestovního ruchu na světě, které pak získají nominaci. Kaskáda se díky tomu objeví v průvodci Luxury Travel Guide, který je distribuován více jak půl milionu lidí na celém světě. Více informací o ocenění najdete zde...

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Pro Golf Resort Kaskáda hledáme vhodné kandidáty na pozice: maršál, recepční, pokojská.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.