Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

AKTUALITY Z RESORTU

DĚTSKÝ DEN V ŽABOVŘESKÁCH

V neděli 29. května 2016 od 10:00 do 17:00 hod. proběhne na Driving range v Brně- Žabovřeskách Dětský den - děti čeká skutečně bohatý sportovní a doprovodný program. 
Děti si zahrají golf s pravými profesionály, přítomni budou také trenéři hokejového klubu HC Kometa Brno, se kterými si můžete vyzkoušet střelbu na hokejovou bránu.
Na děti čeká stanoviště s úkoly, po jejich splnění dostanou malý dáreček od profesionálních golfových trenérů z Kaskády Golf Academy. 
V rámci Dětského dne bude také připraven skákací hrad, malování na obličej, také možnost prohlédnout si horkovzdušný balón a mnoho dalších zajímavostí. 
O zábavu tak rozhodně nebude nouze, v  průběhu dne se o ni postará i moderátor Michal Chylík. 
 
Základní informace:
• Místo konání: Driving range Žabovřesky, Veslařská 25, Brno
• Čas konání: 10:00 – 17:00 hod.

 
Pro děti je připraven golfový i negolfový program a také občerstvení pro malé i velké návštěvníky.
Další podrobnosti najdete v letáčku...
 
Připravujeme i koutek pro dospělé návštěvníky-golfisty.

Fittér Lukáš Horák pro Vás připravuje zhodnocení Vašich golfových setů (správná flexe, velikost gripů, lie, složení wedge apod.).
Přímo na místě (pokud čas dovolí) Vám přegripujeme Vaše hole se slevou 20% na práci fittéra + 15% sleva na materiál. V případě zájmu o následný fitting holí Titleist, Srixon, Cleveland a Mizuno, který následně proběhne ve fitting room na Kaskádě, budete mít další cenové zvýhodnění (platí pouze pro domluvené termíny z tohoto dne).

Proto neváhejte a přijďte za námi na Dětský den!

HANDICAPOVÉ STŘEDY

Přijďte si zlepšit svůj HCP - od května probíhají na Kaskádě opět handicapové dny. Nejbližší termín je 18. květen, startuje se ve 13 hodin.

KASKÁDA ČLENEM HEART OF GOLF

Golf Resort Kaskáda se od letošní sezony stal členem skupiny vybraných českých a rakouských hřišť s názvem Heart of Golf.
Toto seskupení sdružuje známá rakouská hřiště jako je Haugschlag, Legenfeld, Ottenstein, Poysdorf a další. Z českých např. Mnich, Konopiště, Ostravice.

Pokud se rozhodnete využít partnerství Kaskády v tomto projektu a zakoupíte si na recepci nálepku na federační kartu za 1 200 Kč, budete moci čerpat tyto výhody:
- sleva 50 % z greenfee na všech 15 hřištích zapojených do projektu (platí ve všední dny, o víkendech, svátcích a při turnajích!),
- sleva 30 % na ubytování v 19 partnerských hotelech.
 
Navíc dostáváte možnost zúčastnit se turnajové série, jejíž vítězové v jednotlivých kategoriích získají hru na všech hřištích programu v sezoně 2017 zcela zdarma!!

Seznam všech hřišť, partnerských ubytovacích zařízení a další důležité informace najdete na stránkách www.heart-of-golf.com.
Vydávání členských karet ČGF a s ním spojený prodej nálepek Heart of Golf odstartovalo na recepci již v pondělí 21.3.
Jedná se o skvělý tip na dárek pro Vaše známe a přátele - členy GCB!
 
Bližší informace Vám podá přímo recepce resortu, případně své dotazy směřujte na marketing@golfbrno.cz.

LADIES LADIES

Rádi bychom Vám představili nový program připravený ženami ženám na Kaskádě.
Program je sestaven pro všechny ty, které mají rády pohyb, zdravý životní styl a krásu nejen vnější.

Každé úterý je Ladies Ladies dnem, v tento den mají dámy na Kaskádě ke golfové hře zdarma vstup do wellness, dokonce v čase od 15:00 – 17:00 je wellness vyhrazeno pouze pro ně. Úterý přeje i kamarádkám našich členek, v tento den mají nečlenky GCB 50% slevu na green fee.
Trenérka Jana Giacintova si k tomuto programu připravila speciální kurz pro dámy s názvem 4 ženy do flightu. Ladies Ladies program však láká i negolfistky.
Středy budou patřit cvičení jógy na Kaskádě s body&mind instruktorkou Míšou Pospíšilovou. První lekce jógy proběhla ve středu 27.4. od 18:00 – 19:15 hod.

Kompletní informace o celém Ladies Ladies programu najdete zde...

DNY CHŘESTU NA KASKÁDĚ

Od pondělí 9. května si Vás dovolujeme pozvat na další z našich tematických gastroakcí a to ,,Dny chřestu na Kaskádě". Šéfkuchař Tomáš Koplík se svým týmem pro Vás připravil takové speciality jako je: Salátek s bílým chřestem a norským lososem, Chřestové Velouté s parmazánovým chipsem, Pečený krůtí váleček s chřestovou omáčkou a jako sladkou tečku například Chřestová panna cotta s chia semínky. Přijďte a ochutnejte toto speciální menu které Vám bude náš personál nabízet po dobu jednoho týdne do 15. května.
Otevřít menu...

KALENDÁŘ AKCÍ

GOLFOVÉ KURZY

KURZ POPRVÉ NA GOLFU (DR Žabovřesky)
Vypsané termíny golfového kurzu pro začátečníky:
Středa 8. 6.: 17:30 - 19:00 hod. 
Cena 400,- Kč / osoba, 2 – 10 účastníků. 
 
Neváhejte a rezervujte si vaše místo v kurzu na tel. čísle 603 450 101.
Podrobnosti ke kurzům najdete zde...

NEPŘEHLÉDNĚTE!

ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU na rok 2016

Vyzkoušejte si na období jednoho roku život řádného člena v našem golfovém resortu bez vstupního poplatku. Za cenu ročního fee ve výši 21.000 Kč budete čerpat nejenom neomezenou hru v roce 2016, ale též využívat veškeré členské benefity. Více informací najdete v přiloženém letáku zde...

Pro více informací kontaktujte klubového manažera pana Petra Vávrů na tel. + 420 604 280 037 nebo na petr.vavru@golfbrno.cz.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Pro Golf Resort Kaskáda hledáme vhodné kandidáty na pozice: maršál, recepční, pokojská.  Podrobnosti v sekci Kariéra..., kde najdete i další volná místa.