Golfový resort Kaskáda

Luxus & pohoda na golfu

AKTUALITY Z RESORTU

DEMO & FITTING DAY + SLEVA NA OBLEČENÍ A OBUV

V indooru na brněnském výstavišti proběhne v sobotu 25.2. od 10 do 15 hodin Demo & Fitting Day. Máte jedinečnou možnost nechat si před sezónou zhodnotit vaše vybavení a nechat si třeba nafittovat nové hole.
 
Rovněž můžete objednat správnou velikost holí pro vaše dítě, do konce února se slevou 10%.
Můžete také využít 50% slevu na oblečení a obuv.

STAV SNĚHU NA KASKÁDĚ

Info 6.2.: Oteplení přes víkend úplně znemožnilo běžkování na hřišti, ve vyjetých stopách není dostatek sněhu - stav je vidět i na naší web-kameře...

VALENTÝN NA KASKÁDĚ 10.-14.2.2017

Svátek zamilovaných letos můžete strávit u nás!

V restauraci Kaskáda podlehnete vynikajícím chutím pětichodového degustačního menu. Požitek si můžete prodloužit v útulném wellness centru a příjemný čas strávit i v privátním whirpool. Nabízíme také možnost přespání se snídaní v romanticky vyzdobeném pokoji. Stačí si jen vybrat některý z našich balíčků...

STAV SNĚHU NA KASKÁDĚ

Info 1.2.2017: Sněhové podmínky jsou nyní pro běžkování ideální. Trať je připravena pro volný styl (bruslení).

AKTUÁLNÍ PROVOZ RESORTU

Od 16. 1. 2017 je na Kaskádě opět otevřeno.

Stopy pro běžkování nejsou optimální, stav pro běžkování stále není ideální. Nedočkavé běžkaře však prosíme, aby se případně drželi v předpřipravených pásech na hřišti Dřevěná. 
Vstup na tratě je na vlastní nebezpečí. Platí zákaz běžkování po setmění. 

Děkujeme za ohleduplnost ke hřišti.

FEEL FIT - aktivní odpoledne 28.1.

V rámci projektu Ladies Ladies jsme pro Vás připravili aktivní odpoledne na Kaskádě. Čas strávíte v příjemném prostředí Golfového resortu Kaskáda s aktivním programem pod vedením instruktorky Michaely Pospíšilové.

Pro všechny milovnice zdravého pohybu, pro ty, které se po Vánocích chtějí zbavit nějakého toho kila navíc, nebo jen chtějí strávit den trošku jinak.

Program odpoledne zde...

Zakoupení vstupenky na aktivní odpoledne možné na našem eShopu  nebo na recepci resortu (od 15. 1. 2017).

Počet míst omezen!

KALENDÁŘ AKCÍ

SLEVA NA SEZONNÍ VSTUP DO INDOORU

Ode dneška (6. ledna) můžete v indooru na BVV zakoupit vstup do konce zimní sezóny (do konce března) za výprodejovou cenu. Člen GCB a GKBŽA za 2.000 Kč, nečlen za 2.500 Kč.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

ROČNÍ ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU na rok 2017

Vyzkoušejte si na období jednoho roku život řádného člena v našem golfovém resortu bez vstupního poplatku. Za cenu ročního fee ve výši 21.000 Kč budete čerpat nejenom neomezenou hru v roce 2017, ale též využívat veškeré členské benefity. Více informací najdete v přiloženém letáku zde...

Pro více informací kontaktujte klubového manažera pana Petra Vávrů na tel. + 420 604 280 037 nebo na petr.vavru@golfbrno.cz.

GOLF DIGEST ANKETA ROKU 2016

Sezona se pomalu blíží ke konci a je čas se zamyslet nejen nad svým golfem, ale také nad místy, která jste po celý rok navštěvovali a proč. Pokud se vám na Kaskádě libí, máte možnost hlasovat jak pro hřiště, tak jamku, tréninkové zázemí, cvičné hřiště, restauraci i trenéra roku.
Za vaše hlasy předem děkujeme.

WORLD GOLF AWARDS OCEŇUJE KASKÁDU

World Golf Awards oceňuje výjimečná světová golfová hřiště a destinace. 
Golf resort Kaskáda byl oceněn jako nejlepší české golfové hřiště. World Golf Awards je součást World Travel Awards, která slaví již 23. výročí.

Více informací na http://worldgolfawards.com/award/czech-republic-best-golf-course/2016

KASKÁDA ZÍSKALA OCENĚNÍ LUXURY TRAVEL GUIDE

S potěšením oznamujeme, že se Kaskáda stala vítězem Luxury Travel Awards 2017 v kategorii Luxury Golf Resort of the Year. Toto ocenění představuje vrcholný úspěch v pohostinství, kterého dosahují jen ti nejlepší v oboru. Tým odborníků z Luxury Travel Guide každým rokem vyhledává ty nejlepší objekty v oblasti cestovního ruchu na světě, které pak získají nominaci. Kaskáda se díky tomu objeví v průvodci Luxury Travel Guide, který je distribuován více jak půl milionu lidí na celém světě. Více informací o ocenění najdete zde...